مدیریت در قرن 21 ( انجمن علمی علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه)
راز پیشــــرفت، در آغــاز کـــردن است. راز آغـــاز کــــردن در آن است که وظایـــف سخت و پیچیده خـود را به وظایــف کوچکـــی که قـابل مدیـــریت کــــردن باشند، بشکنید و سپس از اولیـن آنهــا آغـــاز کنیـــد.(مارک تواین)
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: امید حیدری فر - پنجشنبه ۱٤ دی ۱۳٩۱

 

با توجه به نزدیکی فصل داغ امتحانات دراینجا روش هایی از تقلب در امتحانات را به نظرتان می‌رسانیم امید است با به کار گیری انها در راه کسب علم موفق باشید!!!!

البته این مطلب رو ترمهای قبل هم خدمت شما همکلاسی های خوبم نمایش دادم اما با توجه به سخت گیری های ترم قبل که  کمیته انضباطی هنگام چاپ کارت ورود جلسه و در زیر آن نوشتند برآن شدیم دوباره براتون بذاریم که خدایی نکرده سر جلسه هیچکداممان گرفتار نشیم پس با دقت مطلب رو یاد بگیرید واز روشهای غیر ضروری اکیداً خوداری کنید!


تاریخچه‌ی تقلب از جایی شروع میشود که حسن کچل برای نخستین بار تن لش را تکان داد و به مکتب رفت. از بد ماجرا همان روز امتحان ماهیانه‌ی کودکان فلک بخت مکتب بود. لیک حسن از روی تنبلی، چشمان چپش را بر روی ورقه‌ی همزاد انداخت تا نکتی بس ارزشمند از ورقه‌ی فوق الذکر، دشت کند. این بود که اولین تقلب تاریخ بشری زده شد. البته این تقلب با روش‌های فوق العاده ابتدایی (البته در مقابل ترفند‌های کنونی) صورت گرفت. بدین ترتیب که حسن با کلی زور زدن تن را تکان داد و خود را به بالای ورقه‌ی همزاد رسانید و خیلی راحت مطالب را دو در فرمود.

زان پس تقلب دوران طلایی خود را آغاز کرد. بدین ترتیب که گسترش یافت و مصادیقی متفاوت پیدا کرد.

روش های نوشتاری:

1- نوشتن روی کف پا، پس کله، پشت گوش و...

2- نوشتن روی میز، پشت نیمکت، زیر نیمکت، پشت مانتوی دختر جلویی،پس کله پسر جلویی و...

3- نوشتن روی دستمال دماغی، پاکت نامه و...

4- نوشتن و لوله کردن تقلب و جاسازی آن در سوراخ‌های مختلفی از جمله دماغ، دهن، فک پایین، دریچه‌ی آئورت و ...

روش های با کلاسی:

1- استفاده از ماشین حسابهای مهندسی

2- استفاده از آیینه، موچین، لوازم آرایش، فیلم، عکس

روش های جوادی:

1- گول زدن یک فقره بچه درس خون
۲- خم کردن سر به روی ورقه‌ی طرف به صورت تابلو.

توجه:اگه در این امر تبحر ندارین از انجام آن صرفه نظر کنید,چون چیزی جز ضایع شدن واخراج ازسرجلسه امتحان چیزی عایدشما نمی شود!!

تصاویری ازانواع روشهای تقلب:


 

 


 


 

روش های دیگر:


جدی نگیرید!!!مژه

امید حیدری فر
سلام،این وبلاگ برای راهنمایی بیشتردانشجویان کارشناسی مدیریت وبرنامه ریزی آموزشی دانشگاه آزادکرمانشاه طراحی شده است. امیدوارم مطالب این وبلاگ برای شما دوستان عزیز مفید واقع شود. مدیر وبلاگ:امیدحیدری فر ارتباط با ما : Email://modiriat21@yahoo.com Email://omidheydarifar@gmail.com http://facebook.com/omidheydarifar منتظر نظرات شما عزیزان هستیم. مارا در facebook با نام کارشناسان تربیتی 88 جستجو کنید . برای مشاهده بهتر مطالب لطفاً از مرورگر Firefox استفاده کنید .
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


.

.
در اين وبلاگ
در كل اينترنت
تماس با ما